Солов'їна пісня під серпанком оперного театру

08.01.2015
Solomia караоке & лаунж

Хто найспівочіша нація? Де найгарніші дівчата? Що таке сучасна українська гастрономія? Solomia! Запитайте у неї. Лаунж-ресторан та караоке-хол відкрився 20 жовтня на другому поверсі бізнес-центру «Леонардо», поряд з оперним театром, щоб репрезентувати мешканцям та гостям столиці українську естетику в її найбільш трендовому вигляді. Будучи розташованою в трьох кварталах від Хрещатика, Solomia легко увібрала в своє молоде коріння витаючий дух свободи та вітер змін, і так же гармонійно вплела його до квітучого вінка своєї базової концепції.

Як же виглядає таке цікаве поєднання, як гламурна етніка? Це коли вареники подаються не в макітрі, а у витончених фуршетних чарочках, коли солов'їний спів дзвінко струмує не в чистому полі, а в інноваційно обладнаному караоке-залі, а дівчата одягнені не в грубі льняні сорочки, а в яскравих дизайнерські вишиванки. Кожні вихідні тут – шик та блиск: тематичні вечірки, фешн-покази, коктейльні препаті. Чорнобриві українські кралі розцвітають яскравими маками під спалахами таблоїдних фотосетів, а замість кобзарів з журливими думами вечори гостям скрашує м'який приємний біт діджейської «бандури».

Український фольк хоч і стоїть у витоків зародження, проте, проявляється в усіх сферах життя закладу досить витончено і стримано. М'який та обтічний інтер'єр натякає на культурний фон хіба що брендовою квіткою червоного маку, елементи якого місцями присутні в текстилі, картинах або настінному живописі. Меню Solomia складене в стилі фьюжн, і нарівні з українськими мотивами включає західноєвропейські та паназіатські гастротренди. Фонова музика впродовж всього дня звучить розслабляюча, переважно лаунж і чілаут. Solomia сподобається всім, хто любить ненав'язливе богемне проведення часу та клубні тусовки, і не сприймає «шароварного» тлумачення любові до рідної землі.

У наш час мода на українське, навіть у вигляді дозвілля та розваг, проростає в серцях і стає надійним щитом від зовнішніх загроз. Solomia – національно свідома модниця!

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Вибраний за дух справжньої української гостинності, кухню на базі власного фермерського господарства та харизму власника Михайла Поплавського!

Банкетний зал тижня

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Місткість: банкет – 40 гостей, фуршет – 55 гостей; живий камін, антикваріат, атмосфера середньовічного замку

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko