Нові горизонти

08.01.2013
«Веранда на Днепре»

Якщо Вам здається, що колись Вам вже доводилося екстатично дрейфувати на цій «палубі», блаженно розкинувшись на м'яких вигинах крісел та спрямовуючи ясний погляд на утихомирені річкові води... – то Вам це не здається. Декілька років тому затишний ресторанний «плавзасіб» вже займав свою нішу серед ланцюжка закладів «Козырної Карти» на Дніпровській набережній. Тепер же   «Веранда на Дніпрі» виросла, окріпнула, відокремилася і, зробивши вояж столичною «водною артерією», осіла поблизу мосту Патона, щоб не лише забезпечити Вам приємне дежавю, але й відкрити нові горизонти.

Що стосується «гастрономічних горизонтів», то тут панує приємна видимість безмежжя. Те, заради чого потрібно було раніше б відвідати пару-трійку ресторанів, компактно і органічно розмістилося у володіннях «Веранди...». Тут присутні всі «трендові» види та способи випікання м'ясних і борошняних страв: тандир, гриль, піца-піч... У відповідні сезони в меню знаходиться місце і дичині, і делікатесним устрицям, і надвичайному домашньому морозиву. Улюблена італійська кухня з домашньою пастою та колоритними спеціалітетами, кухня з простою слов'янською душевністю або елегантною європейською манірністю, екзотична тайська їжа або суші, – стилістику обіду або вечері Ви можете сформувати самостійно, адже для цього є все необхідне.

Звичайно, головний козир закладу – максимум відкритих майданчиків та чарівний пейзажний огляд з багаточисельних залів. Нова прописка «Веранди на Дніпрі» відповідно відкриває і нову чудову панораму з її двох'ярусної «палуби». Вид на Дніпро тепер дбайливо облямовується озелененим Русанівським каналом, а в тилу розкинулися володіння безтурботного Наводницького парку. Опинитися в ресторані можна за допомогою наземного або водного транспорту. Простий «прогулочний маршрут» також у великій пошані, особливо зважаючи на той «банкетний факт», що «Веранда на Дніпрі» знаходиться поруч із уподобаним молодятами пам'ятником-турою із засновниками Києва.

У «Веранді на Дніпрі» є можливість помилуватися будь-яким станом природи і погоди, навіть якщо він здається на перший погляд не дуже вже «гламурним».

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko