У яблучко!

01.09.2015
Пре-пати ресторане «Яблоко»

Якщо добре прицілитися, то можна потрапити в самісіньке «Яблуко» – епіцентр столичного світського життя, що відкрився наприкінці весни.

Тут гостей приймають в обійми одразу декілька насичених чуттєвими задоволеннями локацій: дихаючий світлою свіжістю літній майданчик-веранда, барний лаунж-зал, що тоне у млосній напівтемряві, і блискучий караоке-хол зі сценою в діамантових софітах. Матеріали, кольори, фактури, світловипромінювання, що м'яко розпилюється теплими мікрочастками, – все це як найтонший музичний інструмент налаштовано на рівні хвилі релаксу.

Вранці та опівдні в «Яблуці» ослабляє натягнуті струни душі столична бізнес-еліта, насолоджуючись смачними та естетичними сніданками й обідами, а ввечері стрімкими прожилками живого міста стікається модний столичний контингент, щоб пізнати хмільні чудеса від бармена, ароматний сайенс-фікшн від кальянщика, органолептичні ноу-хау від шеф-кухаря та солодко просочитися світлодіодною музикою ночі.

Навіть Адам і Єва проміняли Рай на «Яблуко». Вже перші люди на Землі мали з біса добрий смак. Атмосфера цього закладу немов амортизує емоції, роблячи обличчя світлими, рухи – плавними, посмішки – ясними. Рекомендуємо і Вам зробити на дозвіллі солодке гріхопадіння в м'яку хмару дивану, в запашні випари кальянного серпанку, мліючи від легкої коктейльної невагомості... у  пре-паті ресторані «Яблуко»

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Еко-ресторан «Батьківська хата»

Вибраний за дух справжньої української гостинності, кухню на базі власного фермерського господарства та харизму власника Михайла Поплавського!

Банкетний зал тижня

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Камінний зал ресторану «Провінція» в курортному комплексі Gvozdoff

Місткість: банкет – 40 гостей, фуршет – 55 гостей; живий камін, антикваріат, атмосфера середньовічного замку

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko