Де ти знайдеш такого ангела, як Як?

07.01.2016
Ресторан «Yak на крилах»

Думаєте, здійматися увись можуть лише птахи та ангели? Це забобони. Оперені кінцівки інколи виявляються і в парнокопитних. І якщо Пегас – персонаж лише міфічний, то «Yak на крилах» існує більш ніж реально: у 5-ти хвилинах ходьби від метро «Берестейська». Як можливий такий феномен? Все просто: «М’ясо та пиво надають крла» – білим по чорному написано біля входу до нового київського ресторану-пабу.

Що такого «окриляючого» в меню? В першу чергу – м'ясо. «Yak на крилах» – виразно м'ясний ресторан. У його гарячих грудях – основному залі – «б'ється» полум'яний аргентинський гриль. Соковитість, швидкість, рівномірність просмажування допомагають кухарям швидко і якісно готувати, а Вам – швидко отримувати на столик якісну страву. Телятина, свинина, птиця готуються на деревному вугіллі фруктових порід дерев і ще довго залишають за офіціантом, що проходить повз, проникливий шлейф димчастого аромату... Ні. Назвімо його букет. Неперевершений «парфумерний» букет.

Підбірка європейських хороших вин і крафтового пива, лінійка свіжих хрустких салатів створять відповідний кулінарний антураж стейкам, реберцям, ковбаскам або бургерам. І – вуаля! – ситими і добрими ми вже готові благодушно сприймати навколишній світ.

І тут за справу беруться джазові музиканти з вечірньою акустичною програмою, футболісти українських збірних на проекторному екрані або який-небудь цікавий лектор у рамках творчої чергової зустріч. «Як...» прагне розважати гостей багатогранно: спортивно, естетично, інтелектуально і, безумовно, гастрономічно.

Коли все починає на нас діяти як червона ганчірка, це означає, що ми добряче зголодніли. І, можливо, не лише фізично, але й морально. Пора заглянути в «Yak на крилах» за порцією натхнення. Адже важливо бути не крилатим, – важливо бути окриленим.

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

«Одеський бульвар» на Русанівці

«Одеський бульвар» на Русанівці

Вибраний за веселу життєрадісну атмосферу в стилі Південної Пальміри та свіжий бриз колоритної морської кухні

Банкетний зал тижня

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Банкетний зал резиденції «Гірський струмок»

Місткість – до 100 чоловік; окрема будівля, лужок для виїзної церемонії

Рекомендуємо відпочити

Sobi Hotel

Sobi Hotel

Вартість номера – від 2210₴/доба

Реклама

Zolotarenko