Заходьте, ми вас пізнали!

28.09.2010
Ресторан «Знакомые лица»

За зізнанням власників ресторану ресторана «Знакомые лица» кожен етап його створення неодмінно пов'язаний з яким-небудь торжеством або радісною подією, а всі хороші ідеї для майбутнього «чада» виникали спонтанно і на піднесеній ноті. В цьому можна угледіти якийсь кармічний знак, адже тому, що народжується невимушено, призначено «йти по життю, сміючись». Напевно, саме з цієї причини добрий і теплий ресторанчик «Знайомі обличчя» на Республіканському стадіоні вже декілька місяців так легко, без обтяжливих зусиль, радує відвідувачів.

Відкрилися «Знайомі обличчя» назустріч посмішкам гостей 4 серпня. Замислювався заклад як містечко «для своїх», тому ні в атмосфері, ні в кухні, ні в інтер'єрі вам не знайти відбитка безсторонньої комерції. Ви коли-небудь бачили теплий синій колір? Синьо-срібляста гамма – фірмова для «Знайомих облич», і лише в контексті цього ресторану вона набуває фізично їй невластивої теплої подачі. Інтер'єр з м'якими шкіряними канапками, акуратними абажурами та фресками з міськими пейзажами – колективна робота ідеологів ресторану. Думка про те, що городянин почуває себе найорганічніше в рідній, урбаністичній обстановці – основа «арт-терапії», що струмує зі стін позитивним потоком міської романтики. Але, прийшовши сюди, не обов'язково бути налаштованим на мрійливе споглядання обстановки: у залах в постійному режимі працює великий проекторний екран та безліч плазм, що транслюють спортивні змагання, музичні концерти або мультики для діточок.

Концепція «Знайомих облич» – проста та універсальна: це насолода відпочинком і смаком, тому в центрі уваги – максимальний комфорт і всім зрозуміла європейська кухня. Страви переважно з м'ясною основою, яку б категорію не розглядати – від холодних закусок і салатів до гарячого та гриль-меню. Все просте, смачне і звичне, але в цікавих авторських інтерпретаціях. Для ділової публіки пропонуються бізнес-ланчі, складені із врахуванням побажань гостей.

Ресторан «Знайомі обличчя» – не іміджевий, а душевний. Він працює для друзів, товаришів та добрих приятелів. І якщо Ваше обличчя все ще не знайоме, це чиста випадковість, адже «своїм» тут хочуть бачити і вас.

Постачальник тижня

Амір Фрут

Амір Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан Flamber

Ресторан Flamber

Вибраний за інтелігентну смарт-кежуал обстановку, чудові рецепти та якість приготування м'яса і не лише

Банкетний зал тижня

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Банкетний зал тратторії Cipolla Rossa

Місткість: банкет – 50 гостей, фуршет – 70 гостей; прованський стиль інтер'єру

Рекомендуємо відпочити

Готель Bakkara

Готель Bakkara

Вартість номерів – від 1700₴/доба

Реклама

Zolotarenko