Заходьте, ми вас пізнали!

28.09.2010
Ресторан «Знакомые лица»

За зізнанням власників ресторану ресторана «Знакомые лица» кожен етап його створення неодмінно пов'язаний з яким-небудь торжеством або радісною подією, а всі хороші ідеї для майбутнього «чада» виникали спонтанно і на піднесеній ноті. В цьому можна угледіти якийсь кармічний знак, адже тому, що народжується невимушено, призначено «йти по життю, сміючись». Напевно, саме з цієї причини добрий і теплий ресторанчик «Знайомі обличчя» на Республіканському стадіоні вже декілька місяців так легко, без обтяжливих зусиль, радує відвідувачів.

Відкрилися «Знайомі обличчя» назустріч посмішкам гостей 4 серпня. Замислювався заклад як містечко «для своїх», тому ні в атмосфері, ні в кухні, ні в інтер'єрі вам не знайти відбитка безсторонньої комерції. Ви коли-небудь бачили теплий синій колір? Синьо-срібляста гамма – фірмова для «Знайомих облич», і лише в контексті цього ресторану вона набуває фізично їй невластивої теплої подачі. Інтер'єр з м'якими шкіряними канапками, акуратними абажурами та фресками з міськими пейзажами – колективна робота ідеологів ресторану. Думка про те, що городянин почуває себе найорганічніше в рідній, урбаністичній обстановці – основа «арт-терапії», що струмує зі стін позитивним потоком міської романтики. Але, прийшовши сюди, не обов'язково бути налаштованим на мрійливе споглядання обстановки: у залах в постійному режимі працює великий проекторний екран та безліч плазм, що транслюють спортивні змагання, музичні концерти або мультики для діточок.

Концепція «Знайомих облич» – проста та універсальна: це насолода відпочинком і смаком, тому в центрі уваги – максимальний комфорт і всім зрозуміла європейська кухня. Страви переважно з м'ясною основою, яку б категорію не розглядати – від холодних закусок і салатів до гарячого та гриль-меню. Все просте, смачне і звичне, але в цікавих авторських інтерпретаціях. Для ділової публіки пропонуються бізнес-ланчі, складені із врахуванням побажань гостей.

Ресторан «Знайомі обличчя» – не іміджевий, а душевний. Він працює для друзів, товаришів та добрих приятелів. І якщо Ваше обличчя все ще не знайоме, це чиста випадковість, адже «своїм» тут хочуть бачити і вас.

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Випускний 2020

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Заміський ресторанно-готельний комплекс «Старый Пруд»

Вибраний як тиха лісова гавань для відпочинку вдалині від міських тривог і за можливість насолодитися улюбленими стравами поза стінами ресторану

Банкетний зал тижня

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Зал «Банкетний Палац» ресторану «Фортеця»

Місткість – 150 чоловік; дворик та майданчик для виїзних церемоній

Рекомендуємо відпочити

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Заміський міні-готель комплексу Roman'S

Вартість номера – від 800₴

Реклама

Zolotarenko