Meukov: зріла витримка позолоченої пантери

24.06.2010
Коньяк Meukov

М'який, як котяча хода, плавний, як пантера перед стрибком, густий і тягучий, як березневе нявкання... Meukov. 18 червня вперше на суд української публіки, гостей елітного столичного ресторана «Монако», був представлений цей чарівний коньячний еліксир. Відчути присутнім весь смаковий букет аристократичного напою надала можливість компанія «Баядера-імпорт», ексклюзивний дистриб'ютор коньяків торгівельної марки Meukov на території України.

Янтарно-коньячний захід, що виднівся з райської тераси ресторану «Монако», млосний еротичний спів саксофона, пані, що чарували елегантними спадаючими лініями вечірніх суконь та статні пани, що покривали зал ароматною сигарною поволокою, – все було сповнено інтригою появи «золотої пантери». Пантера, що застигла в стрибку, – саме цей символ став уособленням коньяку Meukov, який має схожу якість – незбагненну граціозну силу.

Коньяк Meukov Сергей Купцов

Перше знайомство з Meukov допоміг здійснити присутнім генеральний директор компанії «Баядера-імпорт» Сергій Олексійович Купців, який розповів про перспективи бренду на українському ринку. Meukow – французький гість зі слов'янським походженням, адже історія зародження нині всесвітньо відомого Коньячного Дому пов'язана з постачаннями цього напою до двору російського царя Олександра II в середині XIX століття. З тих далеких часів змінилося декілька власників Дому, але «російський стиль» коньяку залишився непорушним – це безумовна висока якість, насиченість і солодкуваті ноти. Таким чином, Meukow має всі шанси вийти на лідируючі позиції серед українських споживачів, адже його смак завідомо близький слов'янському «коньячному світовідчуттю».

Дамиан Бертран презентует Meukow Rarrisime Презентация ликера Vanilla Meukow Саксофонист

Гости презентации Гости презентации

На презентацію спеціально був запрошений коньячний експерт із Франції – Даміан Бертран. Він повідав деякі секрети і технологічні особливості виготовлення коньяку, а також нагадав гостям ази оцінювання напою і «правильного» його вживання. Під чуйним керівництвом пана Бертрана присутні побалували свої смакові рецептори коньяками різної міри витримки: Meukow V.S. (5 років), Meukow V.S.O.P Superior (10 років) и Meukow X.O. (20 років). Як особливий сюрприз був піднесений старовинний раритетний коньяк Meukow Rarrisime, витримка якого складає 70 років. Окрім поважного віку, його екськлюзивність полягає і в тому, що його міцність – 41, 3%,  і вона є результатом природного дозрівання, а не стандартизованого розбавлення дистильованою водою. Крім того, в світі таких пляшок налічується всього біля 600 – дві з них були презентовані в Україні. Також гостей порадували лікером Vanilla Meukow, що має збалансований коньячно-ванільний смак, – він-то особливо прийщовся до смаку жіночій половині аудиторії!

Блинчики с бабаном фламбе Коктейли на основе коньяка Meukov

Ресторан «Монако» люб'язно пригостив всіх відвідувачів презентації вишуканими французькими закусками – фруктами, сирами, м'ясними стравами та морепродуктами. Також було влаштовано справжнє вогненно-кулінарне шоу – прямо в залі кухар ресторану «Монако» приготував французькі десерти, що містять коньяк, – багет з полуницею фламбе і млинчики з бабаном фламбе. Закінчився чарівний вечір коньячно-коктейльною афтепаті і неформальним спілкуванням гостей з організаторами заходу.

На презентації побувала Лєля Жуковська
Фотографії надані маркетинговим агентством Profi Smile

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Посуд-Сервіс

Посуд-Сервіс

Посуд для дому, кафе, барів і ресторанів

Реклама

Новорічні корпоративи

Новорічні корпоративи 2019

Випускний 2020

Реклама

Розсилка

Підписавшись на нашу розсилку, ви зможете отримувати всі новини Restoran.UA у розділі “Киев”. Розсилка відбуваеться щоденно Також ви можете слідкувати за нашими новинами за допомогою RSS стрічки або Twitter

Замовлення банкетів

Реклама

 

Реклама

 

Ресторан тижня

Ресторан «Фортеця»

Ресторан «Фортеця»

Вибраний за теплоту осінніх зустрічей біля затишного каміна та можливість комфортно насолодитися останніми осінніми днинками серед пахучих сосен

Банкетний зал тижня

Основний зал ресторану «Володимирський»

Основний зал ресторану «Володимирський»

Місткість: 80 осіб – банкет, 100 осіб – фуршет; караоке, сцена, урочиста тканинна драпіровка

Рекомендуємо відпочити

Реклама

Zolotarenko